Zbieramy na sprzęt rehabilitacyjny dla szpitala w Dębicy!

Były pacjent Szpitala Powiatowego w Dębicy prosi o pomoc w sfinansowaniu zakupu maszyny do wyprostu nogi dla tego szpitala. Jest to sprzęt niezbędny do prowadzenia skutecznej rehabilitacji, a obecna maszyna nie nadaje się do dalszego używania.

chcę pomóc
Zbieramy na sprzęt rehabilitacyjny dla szpitala w Dębicy!
20 zł
cel: 28 000 zł
do 2024-03-31
0,1%
1 wspierających

Jeśli chcesz wesprzeć ten cel, wypełnij poniższy formularz.
Podanie danych osobowych jest konieczne do realizacji transakcji, a Twoje dane nie będa publikowane.

Więcej na temat bezpieczeństwa transakcji w regulaminie serwisu.


Dzień dobry.

Jestem byłym pacjentem oddziału rehabilitacji w Szpitalu Powiatowym w Dębicy, byłem po bardzo poważnym wypadku uszkodzenia kolana lewego. Mój stan był bardzo ciężki wręcz beznadziejny, na szczęście trafiłem na wspomniany oddział i pod opiekę personelu oddziału rehabilitacji. Ludzie którzy zaczęli mnie ratować dokonali dosłownie cudu - po dwóch tygodniach zacząłem chodzić, co było wczesniej niemożliwe (miałem poważy dość duży przykurcz, nie było szans na jakikolwiek wyprost nogi lub postawienie stopy na podłożu).

Po trzech tygodniach noga wróciła praktycznie do życia.  Jestem bardzo wdzięczny pracownikom szpitala, dlatego chcąc się odwdzięczyć za pomoc, jaką dostałem, podjąłem decyzje o pomocy dla tego oddziału. Nawiązałem kontakt ze Stowarzyszeniem Pod Skrzydłami Anioła, wyjaśniłem stowarzyszeniu moje zamiary i nawiązaliśmy współpracę. Naszym celem jest zebranie funduszy na nowy sprzęt dla oddziału. Ssprzęt, który jest obecnie używany przez personel jest daleki od nawet średniej jakości, wręcz kiepski. W szczególności maszyna do wyprostu nogi jest w najgorszym stanie - właśnie na tą maszynę zakładam zbiórkę.

Bardzo proszę o pomoc temu oddziałowi Szpitala w Dębicy, bo pracujacy tam ludzie są warci oby pracować na najlepszym sprzęcie. Obecnie pomagają czym maja, ale bardzo proszę o pomoc w zbiórce funduszy na tą konkretną maszynę, bo naprawdę jest niezbędna, ratuje życie ludziom poszkodowanym. Większość z tych ludzi jest w podeszłym wieku którzy naprawdę starają się wrócić do zdrowia - dlatego bardzo proszę o ofiarność oraz pomoc bo naprawdę jest potrzebna.

Zgóry bardzo dziękuję

Pacjent Szpitala w Dębicy

Dziękujemy wszystkim za WSPARCIE

/ wtorek, 5 grudnia 2023, 13:48
20.00 zł
Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o eventach, akcjach, itd ... zapisz się do naszego newslettera.

W dowolnym momencie możesz zrezygnować ze subskrybcji.