Appgo Sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który oferuje dedykowane i unikalne rozwiązania programistyczne zapewniające naszym Klientom sukces online. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi oraz wieloletniemu doświadczeniu stosowane przez nas procesy, metody i technologie umożliwiają nam tworzenie wysokiej jakości, bezpiecznych, nowoczesnych i skalowalnych stron, portali, sklepów internetowych oraz aplikacji mobilnych. Naszym nadrzędnym celem jest przekazywanie Klientowi szytych na miarę produktów odzwierciedlających naszą wiedzę, umiejętności programistyczne i zdolności graficzne.

Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo oraz wysoką funkcjonalność tworzonych przez nas stron i sklepów internetowych jak i aplikacji mobilnych. Dlatego dla każdego Klienta tworzymy unikalne oprogramowanie dostosowane do jego indywidualnych potrzeb. Tym samym pomagamy zabezpieczyć naszych Klientów przed włamaniami hackerskimi, które często występują na stronach tworzonych z zastosowaniem rozwiązań open source (np. wordpress czy joomla).

Oprócz usług z zakresu naszej głównej specjalizacji tj. tworzenia internetowych i mobilnych aplikacji naszym Klientom oferujemy również wsparcie w zakresu marketingu, reklamy, brandingu oraz PR dając im pełną obsługę wizerunkową w świecie online i offline.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o eventach, akcjach, itd ... zapisz się do naszego newslettera.

W dowolnym momencie możesz zrezygnować ze subskrybcji.